jendrus napisał(a):

|
Tylko 3 trener i złe przygotowanie do sezonu odbija się tym co widzimy...;/
|
Garguła : "Mecz w Pucharze Polski miał inną rangę, więc ciężko robić tu jakieś porównania do ligi. Zawsze, jak co roku, zdarzają się niespodzianki. W tej edycji z PP odpadły już 4 drużyny z ekstraklasy. Dobrze przepracowaliśmy letni okres przygotowawczy i myślę, że jesteśmy optymalnie przygotowani."
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._udowodnienia/
Michał Probierz pozytywnie wypowiadał się na temat przygotowania zespołu do sezonu. „Mam nadzieję, że wszyscy w Krakowie będą nam kibicować i będą za nas trzymać kciuki. Generalnie jesteśmy przygotowani bardzo dobrze i jestem z tego zadowolony, bo wiem, że ci zawodnicy wykonali bardzo dobrą pracę. Pokazali to na treningach, a teraz w meczach kadry, także jestem spokojny” – mówił.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zostwo_polski/
Iliev: "Jesteś w optymalnej formie?
Dużo trenowaliśmy w okresie przygotowawczym, pokazaliśmy w ostatnim meczu, że potrafimy grać przez 90 minut, także w niesprzyjających warunkach pogodowych. Myślę, że jutro będzie podobnie – bardzo gorąco, ale czuję się dobrze. Jestem pewny siebie, ale ja zawsze tak się czuję, nieważne, przeciwko komu gram. Jak będzie jutro, zobaczymy."
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...grac_ten_mecz/
Wilk:"Na koniec dodał, że pomimo remisu z drużyną z Bielska-Białej Wiślacy będą walczyć o mistrzostwo. „Tutaj gra się o cele najwyższe. Nasza kadra aż tak się nie zmieniła, żebyśmy musieli grać o środek tabeli” – podkreślił pomocnik."
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._nie_wychodzi/
Takich wypowiedzi można znaleźć masę, więc przestań opowiadać nieprawdę. Piłkarze przed sezonem mówili, że są dobrze przygotowani.