Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#624
Stary 03.12.2012, 10:57
1 wersja:
Zostawić Kulawika niech przepracuje zime po swojemu skoro twierdził,że drużyna jest zle przygotowana do sezonu.Jeżeli wyników nie będzie to w połowie rundy wiosennej zatrudnić klasowego trenera niech ma czas zapoznać się z drużyną a w czerwcu większość kontraktów kończy się i można budować drużyne na nowy sezon wedle wizji nowego trenera .

2 wersja: Cupiał w zimie zaczyna przebudowe drużyny i inwestycje, wtedy niech bierze Smude ewentualnie kogoś z nazwiskiem z zagranicy na dorobku( ktoś jak kiedyś Petrescu) i gonimy czołówke ligi skupiając się jednocześnie na krajowym pucharze.W lecie pozbywamy się szrotu typu Frederiksen i spółka pozyskujemy zawodników pod mistrzostwo kraju w sezonie 2013/2014.
Odpowiedz cytując