|
Wg mnie zagraliśmy niezły mecz. Bardziej mi się podobał niż te wygrane psim swądem poprzednie dwa. Niestety u nas ostatnio jest tak, że jak gramy dobry mecz to nie wygrywamy (Jagiellonia, Korona, Górnik), a jak gramy jak dziady i prosimy się o wpierdziel przez cały mecz to wygrywamy (Śląsk, Ruch).
Mecz się podobał poza... wykończeniem. Indolencja pod bramką przeciwnika najwyższych lotów - przodował w tym Rafał Boguski. Szkoda - mogliśmy się zbliżyć do Górnika na punkt, a tak znowu lądujemy w dolnej części tabeli.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.12.2012 o godz. 00:19.
|