Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 02.12.2012, 22:54
Zgadzam się. Dziadostwo jest potężne, a lepsze wrażenie może brać się z faktu, że przynajmniej się starali. Tylko, że samą walką i staraniem niczego się nie wygra. Muszą być umiejętności w drużynie i na ławce. O ile to pierwsze jeszcze w jakimś stopniu jest to drugiej składowej próżno szukać. Drużyna jest w ogóle nie ustawiona taktycznie, błędy w obronie jak w okręgówce, wszyscy biegają porozrzucani po całym boisku. Jak tu w ogóle myśleć o zdominowaniu przeciwnika albo odrabianiu strat w meczu.
Na tym tle Górnik prezentował się bardzo dobrze. I widać tam ręke Nawałki jak cholera, są dobrze poukładani taktycznie, mądrze grają, nieźle technicznie. Bo mają trenera. Nikt mi nie powie, że umiejętności ich zawodników są wyższe niż tych z Wisły. Cupiałowi jak zawsze czas pokazał idiotyzm jego decyzji. Wszak Nawałka z niezłym skutkiem w Wiśle pracował.
Odpowiedz cytując