WISŁAZWE napisał(a):

|
Jak zaprezentuje się drużyna Wisły Kraków w ostatnim spotkaniu w 2012 roku? Czy dadzą swoim kibicom, chociaż odrobinę radości na Święta? Czy przerwę zimową spędzimy na analizowaniu przyczyn tak beznadziejnej postawy kopaczy w rundzie jesiennej.
|
i tak i tak będziemy analizować . wynik tego meczu nie ma większego znaczenia dla całokształtu
o wygraną będzie bardzo ciężko , Zagłębie jest ostatnio w świetnej formie
remis powinniśmy wziąć w ciemno , niestety
powinniśmy zagrać Bunozą na lewej obronie , być może to będzie rozwiązanie na stałe , bo Fredriksena to najlepiej by było odprawić w zimie do Danii
Obowiązkowo Misiek na bramce . Choćby dlatego by sprawdzić czy podoła grze w lidze, czy trzeba szukac lepszego zmiennika dla Pareiki . Jestem raczej spokojny o jego postawe .