Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.12.2012, 22:20
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jak zaprezentuje się drużyna Wisły Kraków w ostatnim spotkaniu w 2012 roku? Czy dadzą swoim kibicom, chociaż odrobinę radości na Święta? Czy przerwę zimową spędzimy na analizowaniu przyczyn tak beznadziejnej postawy kopaczy w rundzie jesiennej.

i tak i tak będziemy analizować . wynik tego meczu nie ma większego znaczenia dla całokształtu

o wygraną będzie bardzo ciężko , Zagłębie jest ostatnio w świetnej formie

remis powinniśmy wziąć w ciemno , niestety

powinniśmy zagrać Bunozą na lewej obronie , być może to będzie rozwiązanie na stałe , bo Fredriksena to najlepiej by było odprawić w zimie do Danii

Obowiązkowo Misiek na bramce . Choćby dlatego by sprawdzić czy podoła grze w lidze, czy trzeba szukac lepszego zmiennika dla Pareiki . Jestem raczej spokojny o jego postawe .
Odpowiedz cytując