|
Ale Lechia coś czuje dostanie kare za oprawę od Ekstraklasy ;o Dowalili Jaruzelskiemu :O
A co do meczu Legi rozwalili Ruch;/ nic nie miał do powiedzenia .. Lechia jak my powinna wygraćale nieskuteczna... na własne życzenie
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|