wolfy napisał(a):

Mistrzu - jaki kur.. perspektywiczny młodziak? Szewczyk wszedł i co?
Sikorski gra, bo jest aktualnie najlepszy w kadrze. Wiem, ze trudno to zaakceptować, ale jak wcześniej broniłeś Jacusia z Probierzem, to teraz miej na tyle przyzwoitości żeby nie pisać bzdur na temat ukrytych rezerw Wisły w ME.
Grają jak umieją.
|
i co ? ten Szewczyk nieźle ciągnął naszą grę w ostatnich 10 minutach , zanotował dobre wejście.
gdzie napisałem o ukrytych rezerwach ? to że tu i teraz został nam tylko Sikorski to wiem, natomiast od tego jest zima by dokonać roszady na tej pozycji . Jeśli nas nie stać na nikogo z doświadczeniem to pokuśmy się chociaż o transfer młodego zawodnika na tą pozycje .