Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 02.12.2012, 18:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mistrzu - jaki kur.. perspektywiczny młodziak? Szewczyk wszedł i co?

Sikorski gra, bo jest aktualnie najlepszy w kadrze. Wiem, ze trudno to zaakceptować, ale jak wcześniej broniłeś Jacusia z Probierzem, to teraz miej na tyle przyzwoitości żeby nie pisać bzdur na temat ukrytych rezerw Wisły w ME.
Grają jak umieją.

i co ? ten Szewczyk nieźle ciągnął naszą grę w ostatnich 10 minutach , zanotował dobre wejście.


gdzie napisałem o ukrytych rezerwach ? to że tu i teraz został nam tylko Sikorski to wiem, natomiast od tego jest zima by dokonać roszady na tej pozycji . Jeśli nas nie stać na nikogo z doświadczeniem to pokuśmy się chociaż o transfer młodego zawodnika na tą pozycje .
Odpowiedz cytując