|
facet coś Ty z choinki się urwał...o Piechu możemy zapomnieć za drogi dla nas, u nas bieda.....Jeleń - to nie ten poziom teraz, Traore - nie stać nas na niego a poza tym napewno pójdzie do klubu który będzie grał w pucharach...Mila - nie potrzebujemy drugiego garguły... Pawłowski prędzej pójdzie do lecha niż przyjdzie do nas.
Weźmy jeszcze Rasiaka, Smolarka, każdego kto ma ponad 30 lat, jest za darmo i jest Polakiem - Wisła ekipa starych dziadków - tak o nas będą mówić...
A tak na poważnie to już wolę żeby kupili Stępniewskiego i Rybickiego z Widzewa, Skorupskiego, szukali młodych jak Milik i szkolili żeby mieć tylu młodych i zdolnych co legia bo co jak co ale oni pokazują nam jak można szkolić młodzież....
|