Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 02.12.2012, 15:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bramkarz nam mecz zawalił ? bez jaj

parodia w obronie zaważyła

To już zaczyna być smutne jak twardo Kulawik stawia na Sikorskiego . Kiedyś Wisła nie była klubem gdzie zawodnik dostawał 10 szans na przełamanie się , trzeba było udowadniać swoją wartość tu i teraz . A po cholerę nam teraz 25 czy 26 letni napastnik który od 50 spotkań nie strzelił gola. Szanujmy się . Postawmy na jakiegoś perspektywicznego młodziaka , bo chociaż coś będziemy z tego mieć że się rozwinie .

Jeśli wszyscy zawodnicy w simie się uchowają nie poczynając konkretnych wzomocnień to będzie znaczyć że ten klub idzie tylko w jedną stronę .
Mistrzu - jaki kur.. perspektywiczny młodziak? Szewczyk wszedł i co?

Sikorski gra, bo jest aktualnie najlepszy w kadrze. Wiem, że trudno to zaakceptować, ale jak wcześniej broniłeś Jacusia z Probierzem, to teraz miej na tyle przyzwoitości żeby nie pisać bzdur na temat ukrytych rezerw Wisły w ME.
Grają jak umieją.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2012 o godz. 03:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując