Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1255
Stary 02.12.2012, 15:18
Witam, klasyfikacja po meczu z Górnikiem oraz generalna pojawi się w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że najpóźniej we worek wieczorem.


Teraz zapraszam na ostatnie typowanie w 11 edycji Konkursu o Wiśle. Typy na mecz Zagłębie Lubin - Wisła Kraków przyjmowane są do piątku do godziny 23:59.



KLASYFIKACJA PO MECZU WISŁA KRAKÓW - GÓRNIK ZABRZE:


1. amauri1990 17 pkt
dulli78

3. 63.5 Kg 16 pkt
abidal
andys
Charlie
karas1983
kolarz90
KptAnt
Pele_94
piotrkolodziejczyk42
SuperDragon
SWEET_83
W.S
wislak1995

16. DevilMayCry 15 pkt
Manhunt
suchyTSW
vip2008

20. wislak2004 14 pkt

21. Ajax 13 pkt
gregor07
jedrula_wislak
KOMINEK
przemek1902
wojti11795

27. AndyWiślak 12 pkt
aussieFC
Błaszczu_WIŚLAK
butazango
Domello
emailowiec
Hormon132
jarcze
kamanwislak
licoo
manisnh
marcint339
MasterCarl
mitmichael
OpEnTaNy
pawkas1992
piter116
wierny
WislaOnly
WISŁAZWE

47. art. 10 pkt

48. gypsy 6 pkt




KLASYFIKACJA GENERALNA:




1. abidal 223 pkt

2. amauri1990 212 pkt

3. Hormon132 210 pkt

jarcze
W.S

6. MasterCarl 206 pkt

7. KptAnt 204 pkt

8. mitmichael 203 pkt

9. kolarz90 202 pkt

10. dulli78 201 pkt

karas1983

12. emailowiec 200 pkt
WISŁAZWE

14. suchyTSW 199 pkt

15. piter116 197 pkt

16. art. 196 pkt

17. SWEET_83 195 pkt

18. andys 194 pkt

19. 63,5 kg 190 pkt

marcint339

21. Galonek 189 pkt
licoo

23. butazango 187 pkt
Domello

25. Lord of WC 186 pkt

26. piotrkolodaiejczyk42 184 pkt

27. jedrula_wislak 183 pkt

28. WislaOnly 181 pkt

29. Charlie 175 pkt

KOMINEK
Lacrima

32. wierny 174 pkt

33. Watts 172 pkt

34. przemek1902 167 pkt

wislak1995

36. manisnh 166 pkt

37. OpEnTaNy 165 pkt

38. Feniks 164 pkt

39. grogor07 162 pkt

40. kosa94 161 pkt

Patryk_185

42. DevilMayCry 158 pkt
SuperDragon

44. aussieFC 157 pkt

45. wojti11795 154 pkt

46. kamanwislak 153 pkt

47. wislak2004 152 pkt

48. xKamci0x 149 pkt

49. Seba_kraków 148 pkt

50. Błaszczu_WIŚLAK 147 pkt

51. AYALA 145 pkt

52. pawkas1992 142 pkt

53. AndyWiślak 136 pkt

westersyl

55. El'kabat 135 pkt

56. Bóg Trybun (objawion) 128 pkt

57. vip2008 122 pkt

58. fankawisly 110 pkt

filemon

60. Manhunt 109 pkt

61. gypsy 107 pkt

Mikael
Stachuxo

64. duch1989 106 pkt

65. kibicnh 105 pkt

66. Chimek12 100 pkt

misiektsw

68. Ajax 99 pkt

69. arti 96 pkt

spirit

71. santiago_1986 95 pkt

72. Wiślacki Pies 93 pkt

73. Eternit 90 pkt

74. Wiislakznh 90 pkt

75. domenica90 84 pkt

kris10

77. arrosmay 79 pkt
lorek39

79. bartek89TS 77 pkt

80. thomasson 73 pkt

81. krzysiekabc 72 pkt

tofik

83. lisek14fc 69 pkt
pioter06

85. Rustin 63 pkt

86. Titto 61 pkt

87. jcts 55 pkt

Malaki

89. kpn 54 pkt

90. madenn 53 pkt

91. adeks9 52 pkt

92. Fifiorek 51 pkt

KoTu1906
94. 11x2 49 pkt
callon2190
djadam1

97. Nehir 48 pkt

98. Karherop 45 pkt

99. majomajo 44 pkt

100. pablo92TSW 43 pkt

101. Uran235

102. borys 40 pkt

cassius31krakow
ladek1989
syrlys

106. markowywislak 38 pkt

107. kangurekm 34 pkt

108. Arek10 33 pkt

Mati_

110. hawaiisurfer 32 pkt
konrad123
Paździoch
Tominho

114. newbar 30 pkt
RecordAble

116. brylant17 26 pkt

117. 19sebrawro06 25 pkt

michi96d
Nepeti
oli38
wiselka222

122. jajnik22 24 pkt
xdarek

124. fabio 23 pkt
Goldi97
michael
Reserve
zbigniew_ramirez

129. danielukas 22 pkt
miodzio
speedfashion
szamik
zimalinho7

134. Johnny B 21 pkt

135. ByQ 20 pkt

136. Sireja 19 pkt

137. Damian1241 18 pkt

Tenige

139. pozdi91 17 pkt

140. arth_ur 16 pkt

Pele_94

142. anthony09 15 pkt
marian paździoch
mikos
soQlABG
TymonPRO
WioreXXX

148. DawidX32 14 pkt
dwdx1906
godik1906
jabadabaryba
kamilTSWK
KrajanTSW
maniak4
PhantomRanger
piopry

157. danelllo1987 13 pkt
W. Star

159. janman8888 12 pkt
marek2a

161. mr.eko 11 pkt
tarantulaw2

163. cancer 10 pkt
peater

165. adus1906 9 pkt
Marcin_fan

167. NoRules 8 pkt
PlacekTSW
Sialalalala

170. nemox007 7 pkt
PiKoLo
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 06.12.2012 o godz. 23:53.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując