|
Róbcie dalej jazdę na Burligę to w przyszłym sezonie odejdzie do Górnika i będzie nam strzelał takie bramki jak Mączyński albo zaliczał takie asysty jak Magiera. A my dalej będziemy płakać i wydawać setki tys. euro na Lameyów, Jovanoviciów etc. Wczoraj mecz zawalił Pareiko i szkoda że niektórzy nie potrafią tego obiektywnie ocenić. Sam lubię Siergieja ale pierwsza bramka to wiadomo, a przy drugiej bramkarz nie prawa puścić po krótkim rogu takiej piłki, nawet jeśli był zasłonięty. Boguski też się nie popisał, powinien wczoraj strzelić min. 1 bramkę.
|