Temat
:
[14 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 1 grudnia, godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
85
02.12.2012, 13:28
w tej lidze grając nawet taki piach jak my można załapać się na konieć sezonu do pucharów, chociaż teraz wypadałoby wszystkie siły włożyć w puchar polski
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94