Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 02.12.2012, 13:28
w tej lidze grając nawet taki piach jak my można załapać się na konieć sezonu do pucharów, chociaż teraz wypadałoby wszystkie siły włożyć w puchar polski
Odpowiedz cytując