Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 02.12.2012, 13:22
Boguski to największa pipa z wczorajszego meczu patałach zmarnował 3 doskonałe sytuacje dodatkowo oferma nawet celnie nie potrafiła dograć piłki do kolegów którzy wychodzili na dogodne pozycje.

Ogólnie do drużyny nie można sie przyczepic walczyli starali się nawet w końcówce chcieli zdobyć gola kontaktowego.Tylko ta pieprzona skuteczność gdyby była lepsza.

Sikorski dobry mecz rozegrał na chłopaku wisi klątwa ewidentnie ,bramkarze mu setki wyciagają a nawet jak zdobywa gola to spalony .
Szewczyk świetna zmiana absolutnie w następnym meczu do pierwszego składu za Boguską.
Teraz zostaje trzymanie kciuków za Piasta jutro bo jak Polonia wygra to odjedzie na 9 punktów i będzie pozamiatane z miejscem pucharowym.
Odpowiedz cytując