|
Kurcze wszyscy wiemy, że przydałby się porządny trener który dostałby czas na zbudowanie drużyny, piłkarzy dobrałby pod swoją wizję, dodać do tego sztab szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia i byłoby ok. Ale co z tego, skoro nie wie o tym prezes, lub nie chce tego widzieć. Tyle już zainwestował w klub, że taka jednorazowa inwestycja, która dałaby efekty nie jest pewnie dla niego aż tak wielkim problemem.
|