Kolejna ofensywa transferowa - prędzej Wisła wygra Ligę Mistrzów niż klub będzie miał kolejną ofensywę transferową i normalne struktury....
Polityka Transferowa Wisły to kabaret, którego "sukcesy" teraz zbiera nasza Wisełka...
P.S. Czy ktoś wie gdzie można znaleść informacje o wszystkich datach kontraktów naszych zawodników

?