baton napisał(a):

Ciekawi mnie, co jeszcze musi zrobic ten farbowany bolszewik, zeby wreszcie go wypieprzyli na lawke i dali szanse Miskowi....
PS. Gdzie Ci wszyscy Pawelkowcy ? Tracimy kolejna Parejke/Sergiejke a tu cisza ?
|
Sorry, ale czy słabsza forma zawodnika musi oznaczać prywatne wycieczki w jego kierunku?