|
Pareiko z pierwszego sezonu i bysmy tego meczu wczoraj nie przegrali. Szwankowała skutecznosc ale gdybysmy tak grali od poczatku sezonu to sytuacja w tabeli wygladałaby znacznie lepiej. Gorzej juz byc nie moze, moze byc tylko lepiej - przynajmniej ja w to wierze.
|