Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 02.12.2012, 09:42
Najbardziej przykre są to pomeczowe wypowiedzi. Kulawik mówi o tym żeby nie winić chłopaków. Wilk za przeproszeniem .......i jakieś dyrdymały typu "Niestety po raz kolejny bramkarz rywali, przyjeżdżając tutaj, gra fenomenalne spotkanie", " Jestem natomiast przekonany, że w ostatniej kolejce, w Lubinie, jesteśmy w stanie powalczyć o trzy punkty" . Garguła nawet się nie zająknie o tym jak zawalił bramkę, tylko puszcza jakieś puste frazesy o sprawiedliwosci ? Dla mnie to jest robienie z ludzi idiotów i tyle.
Odpowiedz cytując