Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 02.12.2012, 00:30
Pareiko ma swoje lata to fakt i nie wiem czy to, przez to idzie forma jego w dół.. ale pewne jest to że mamy do DUPY trenera bramkarzy. Jak Kurdziel był trenerem to i Pawełek zaliczył najlepszą rundę w Wiśle jak i Pareiko miał mocne wejście do naszego klubu.. a odkąd Primel jest trenerem to wszystko leci w dół...


Odpowiedz cytując