Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 02.12.2012, 00:26
ooona napisał(a):Wyświetl post
Szkoda także, że nie mamy bramkarza!
Ciekawi mnie, co jeszcze musi zrobic ten farbowany bolszewik, zeby wreszcie go wypieprzyli na lawke i dali szanse Miskowi....

PS. Gdzie Ci wszyscy Pawelkowcy ? Tracimy kolejna Parejke/Sergiejke a tu cisza ?
Odpowiedz cytując