|
@Baala Burliga ewidentnie chce mu ten tytuł odebrać...
Najsmutniejsze, że zagraliśmy jak na nas dobry mecz, na 100% umiejętności i zaangażowania Wisły.
Bardzo mnie cieszy 4 żółtko dla Burligi nie wiem czy facet nadaję się na 4 ligę. Masakra. Chyba chce konkurować z Fredriksennem o miano najgorszego gracza Wisły, a konkurencję ma dużą.
Nie mamy ani je jednego napastnika, mamy 1 skrzydłowego (Melex) i na tym koniec. Gdyby nasi tak dokładnie podawali do siebie nawzajem z pierwszej piłki jak do bramkarza Górnika to chyba byśmy mogli Barce ograć.
Smutne czasy nastały kiedy Wisła przegrywa z Górnikiem nie przez kondycję/ambicję/szczęście a przez umiejętności a właściwie ich brak.
Z Zagłębiem w ataku trzeba chyba postawić na Meliksona i Bunozę...
|