|
bardzo dobry mecz w wykonaniu Wisły. Szkoda, że nie mamy napastników.
Boguski? Miec trzy setki i strzelać w środek brami?
Sikorski to samo.
Za to podobała mi się łatwość z jaką dochodzili do sytuacji.
Żabole mieli niesamowitego farta. Bramki z d... wzięte.
Trzy strzały w światło bramki i trzy gole. Można się zalamać. Pierwsza - piłka odbita od nóg Pareiki. Druga - strzał życia Mąki, trzecia - w zasadzie spalony. Wszystko zalezy od tego, w którym momencie zatrzymać stopklatkę.
A z bramki Osmana jestem podwójnie zadowolony. Raz że dla Wisły, dwa, że Osman ma charakter jak trzeba.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|