Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 01.12.2012, 22:23
Barti napisał(a):Wyświetl post
Fakty Z przyjemnością będę chwalił za walkę przegrywającą Legię, jednocześnie będę ganił każdą decyzję na jej korzyść i chwalił decyzje przeciwko niej... To takie umiejętne drukowanie... Co trzeba mieć w głowie? Na tej zasadzie mogę się przyczepić do Twojego podpisu w stopce...
zieew, na prawdę nie chce mi się dyskutować na takim poziomie abstrakcji.Po prostu w....ia mnie szukanie spisków tam gdzie ich nie ma.To jest domena parchów - u nich zawsze była jest i będzie garbata dola
Dla mnie to co piszesz to jest taka abstrakcja jak Hajto jadący po komentatorach że pogrzebali jego drużyne przy 0-3 i 10 na 11.
Komentarz może się podobać bądź nie ale wyjeżdżać z artylerią, typu że nienawidzą bo powiedzieli kilka kontrowersyjnych zdań? - sory ale świat(także komentatorski) nie kręci się wokół Wisły.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując