|
Ktoś z was może myślał o pracy w Sylwestra ? Nie zależy mi specjalnie na jakiś rozrywkach w tym dniu, dodatkowo ostatnio budżet dość drastycznie zmalał i napływ gotówki byłby wskazany. Wydaje się więc, że jest to dobra okazja. W tym mieście dużo się dzieje w Sylwestra, a większość ludzi woli go spędzić na zabawie. Macie może jakieś propozycje gdzie można by się załapać ?
"Bo nasza ARMIA to potęga"
|