Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 01.12.2012, 21:22
Kij z komentatorami, zagraliśmy naprawdę przyzwoite zawody - widać było, że im się chciało, ale nie mając napastnika to no siłą rzeczy nie da się wygrać. Sikorski 5 strzałów, Boguski 3 strzały i co z tego, skoro tak mizerne, że nie miały prawa wpaść. Druga sprawa to koszmar w grze defensywnej. W ogóle to był dziwny mecz, brakło nam też zwyczajnie piłkarskiego szczęścia, a Górnik ... strzelił wszystko co miał. 3 celne strzały = 3 gole...
Odpowiedz cytując