Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 01.12.2012, 20:02
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Piękny mecz i fantastyczna atmosfera.

@Up
Gdybyśmy dobrze zagrali, to byśmy wygrali.
Wcale o tym nie świadczy, że jak dobrze to od razu musi być zwycięstwo. Dobra z tyłu nie było najlepiej, ale w ataku było okej.
Ostatnio edytowane przez bravelukas : 01.12.2012 o godz. 20:05.
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując