Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22607
Stary 01.12.2012, 15:42
Śląsk mnie zaskoczył, złamanego grosza bym nie dała na ich zwycięstwo, z kilku powodów. Kadrowo raczej są słabsi od Lecha, do tego ostatni mecz z Jagą w którym ze stanu 3:0 doszło do 3:3 mógł trochę osłabić ich morale. Nie wspominając o rzekomym konflikcie w drużynie i grze na obcym terenie... A tu proszę, 3:0, kto by się spodziewał.

Haha, ten plakat Lecha może i pomysłowy, ale w tych okolicznościach wzbudza niepohamowane salwy śmiechu
Odpowiedz cytując