sambo napisał(a):

|
ten Giertych mi tam nie pasuje na czele. Czołówkę powinien otwierać Adam, za nim urban i Lis. Giertycha to tam w ogóle nie powinno być. Zamiast niego walnąłbym Najsztuba
|
Piński to człowiek od Giertycha, a Najsztub też jak najbardziej tam pasuje ale widać, że okładka ma pewna pojemność i nie wszyscy się zmieścili
