Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22605
Stary 01.12.2012, 10:34
No to jak Wieszczyck,i to wszędzie będzie się doszukiwał fauli u piłkarzy Wisły. Ewnetualne sporne sytuacje, zawsze na niekorzyść Wisły. Zreszta każdy z nich jak ktos napisał do jednego wora.
Węgrzyn z tym drugim robili z siebie idiotów udając , że nie wiedza o co chodzi w sporze kibiców z politykami, dobrze wiedza o co chodzi a robia z siebie przed mikrofonem totalnych idiotów. Publika w Canal + jest trochę inna niż w ta TVN ?
A POdniecony Wegrzyn wykrzykiwał takie głupoty, że chyba sam miał później niestrawności.
Odpowiedz cytując