sambo napisał(a):

|
ten Giertych mi tam nie pasuje na czele. Czołówkę powinien otwierać Adam, za nim urban i Lis. Giertycha to tam w ogóle nie powinno być. Zamiast niego walnąłbym Najsztuba
|
Nie przesadzasz Sambo? "Brunatny Romuś" jest już wielce zasłużony dla salonu, łga dla nich i mataczy, czasem przyznaje się po czasie, jaką to był "piąta kolumna" tuskolandu w koalicji rządowej z PiSem. Czytałeś wywiad z nim w Wybiórczej
