Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 30.11.2012, 21:47
Ważne informacje przed jutrzejszym dniem ze strony Stowarzyszenia.

SKWK napisał(a):

Już jutro na terenach TS Wisła odbędzie się organizowana przez nas towarzyska impreza zamknięta. Jej start przewidziany jest na godzinę 17.
Na jej teren wchodzić będzie można przez ogródek restauracji "U Wiślaków". Każda osoba przed wejściem na imprezę musi pobrać specjalną wejściówkę. Wydawać je będziemy w tzw. "Grzybku", znajdującym się w ogródku restauracji. W miarę możliwości prosimy o jak najwcześniejsze przybycie. Wejściówki wydawane będą do godziny 18.
Na teren imprezy można wejść z własnym jedzeniem i piciem. Dodatkowo jako organizator zapewniamy obsługę cateringową. Zalecamy jednak umiar w spożywaniu napojów alkoholowych. Zastrzegamy sobie również możliwość nie wpuszczenia na teren imprezy osób będących pod jego wpływem.
Na terenie naszej imprezy zamkniętej rozstawiony będzie sporych rozmiarów telebim, na którym wspólnie oglądać będziemy mecz. Od godziny 17 będzie na nim natomiast wyświetlanych kilka specjalnie przygotowanych filmików. Podczas trwania meczu prowadzić będziemy doping. Tylko od nas zależy, czy będzie on dobrze słyszalny na stadionie. Wspólnie zadbamy również o odpowiednią oprawę wizualną tego widowiska. Przypominamy, że podczas imprezy przeprowadzona będzie także zbiórka pieniędzy na cele Ultras.
W związku z jutrzejszym wydarzeniem wszystkich przybyłych kibiców prosimy przede wszystkim o rozwagę i odpowiednie zachowanie. Zwracamy się również z prośbą o stosowanie się do poleceń osób z obsługi imprezy. Tak jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, nie reprezentujemy samych siebie, a cały ruch kibicowski Wisły Kraków. Oprócz tego musimy zdawać sobie sprawę z tego, że impreza może być monitorowana.
Zakończenie imprezy przewidziane jest na godzinę 20.00. O tej samej porze w Starej Hali Wisły rozpoczyna się mecz naszej drużyny Futsalu z Marwitem Toruń. Liczymy na to, że liczne grono Wiślaków zdecyduje się wybrać się również na to wydarzenie.
Sobotnie wydarzenie jest doskonałą okazją ku temu by przynieść dary do świątecznej paczki dla Kombatantów Wojennych, a także Polaków żyjących na Kresach. Więcej na temat tego, co dokładnie jest potrzebne pisaliśmy TUTAJ. Oprócz tego, przybyłe osoby zachęcamy również, aby przynieść karteczkę ze swoim nickiem i adresem mailowym, w celu aktywacji na naszej stronie i forum. Ostatnio pojawiają się liczne pytania związane z tym tematem. Abyśmy mogli dokonać aktywacji konta konieczna jest Wasza uprzednia rejestracja na stronie i przyniesienie wyżej wspomnianej karteczki. Będzie można je zostawiać w miejscu, w którym wydawane będą wejściówki na imprezę.

Jeszcze raz podkreślamy, że na organizowaną przez nas imprezę zapraszamy wszystkich kibiców. Zarówno tych młodszych, jak i tych starszych, tych z sektora C i E. Musimy zdać sobie sprawę, że tylko wspólnymi siłami osiągnąć możemy to, co sobie zamierzyliśmy.

W JEDNOŚCI SIŁA!

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując