|
Jesli owa alternatywa (of.transferowa+Smuda) okaze sie prawda to znaczy ze... Cupial niczego sie nie nauczyl przez 15 lat.
No do kuzwy nedznej, ile trzeba czasu by zalapac ze z ofensywami made in Poland (1-2 mln euro) gowno wielkie sie osiagnie? W naszych realiach trzeba strategii i zimnej glowy, a nie ofensyw na hura, ktore w realiach europejskich (2 liga europejska) znacza tyle ile szarza kawalerii na czolgi.
Scauting, szkolenie, profesjonalizacja dzialan klubu, wzmozony marketing... to tam jest potrzebna ofensywa.
|