|
przypominam, że to temat meczowy i dotyczny meczu z Górnikiem Zabrze a nie z Levadią czy Karabachem, albo Fulham czy Twente.
O korzyściach albo ich braku wynikających z możliwości zagrania z kimkolwiek innym niż tuzami naszej ligi porozmawiać można w innym temacie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|