|
Celem powinna być jak zawsze LM, a teraz, kiedy najprawdopodobniej będą zmiany to celem powinno być MP bo MP będzie równoznaczne z LM. A ciężko walczyć o prymat w kraju jak się przegrywa z beniaminkami. A skoro nie stać nas na wygrywanie w polskiej skopanej to jak chcesz zarabiać na LE? Myślisz, że z Frederiksenem przejdziemy pierwszą rundą? Z Dinamem Tbilisi przegraliśmy mając Baszczyńskiego więc powodzenia z Fredką. Najpierw skupmy się na polskiej lidze a potem w Azji i na końcu pokażmy się w Europie. Już dość się wstydu najedliśmy.
Ostatnio edytowane przez thechris : 30.11.2012 o godz. 15:30.
|