Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 30.11.2012, 14:42
Daj ze chlopie na luz.

Nikt tutaj nie mowi ze kasa z pucharow jest gigantyczna albo ze pojdzie na transfery bo jak slusznie zauwazyles nikt tutaj nie jest B.C

Zakladajac nawet ze udzial w tej LE Wisla zarabia 100tys PLN. Podaj mi jeden sensowny argument dlaczego lepiej tych pieniedzy nie zarobic niz zarobic ? Z perspektywy Wisly Krakow ? Ze sie kopacze przemecza ?
Odpowiedz cytując