Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 30.11.2012, 14:09
Niektórych Levadia, Karabach i Dinamo Tbilisi niczego nie nauczyły. Ale spoko, żyjcie w swoim Świecie w którym ewentualnie ogrywanie azjatyckich pastuchów (bilans już tu Wisła ma tak pół na pół lub nawet na minus) i męczarnie z rezerwami przeciętnych zachodnich klubów dają Wiśle kasę, prestiż i "ogranie się z silnymi rywalami". Żyjcie sobie dalej w latach 2002-2003 kiedy można się było emocjonować punktami do rankingu, które teraz oczywiście praktycznie gówno dają po reformach Platiniego. Prześpicie również to, że "prestiżowe" LE zniknie a MP będzie grał z automatu w LM... no ale Wisła będzie się pałętała w środku tabeli. Prześpicie bo do niektórych zmiany docierają - jak widać - z kilkuletnim opóźnieniem.

Skąd wiesz czy kasa jest na zero? Skąd wiesz czy pójdzie na transfery? Jesteś B.C?

Jeszcze 3 kolejki temu realnie mówiło się nawet tu o obronie przed spadkiem. Trzy kolejki i niektórym marzy się podbijanie Europy (i Azji). Proponuje ochłonąć i najpierw zacząć wygrywać np. z beniaminkami Ekstraklasy a dopiero później mierzyć się z mocarnym Tałdykorganem czy inną Cementarnicą, żeby kolejnej wtopy nie było.

A najlepsza jest ta stara śpiewka... Czyli "wzmocnienie zespołu przed grą w pucharach" Który polski klub wzmocnił się przed występami w LE? Bo o wzmocnienia to przed szturmowaniem LM ciężko a widzę, że niektórym marzą się wzmocnienia przed LE. Tyle razy kluby już się osłabiały zamiast wzmacniać a niektórzy dalej naiwnie wierzą w takie mrzonki...

jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Wisła spokojnie może zarobić 2 miliony euro + kasa z biletów
W kontekście zbliżającej się stypy na R22 ten argument jest ...powalający. Chyba, że wszystkich protestujących uznajesz z tzw. kibiców sukcesu i uważasz, że jeśli się nic nie zmieni (bo pewnie nic się nie zmieni) to na LE tłumnie pójdą i za bilety zapłacą.
Ostatnio edytowane przez thechris : 30.11.2012 o godz. 16:00.
Odpowiedz cytując