Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 30.11.2012, 12:07
thechris napisał(a):Wyświetl post
To wytłumacz mi co Wiśle dał "sukces" w LE.
Kasa Misiu kasa. Jezeli nawet z dodatkowa kasa z LE nastapil taki regres sportowo - organizacyjny to wyobraz sobie co by sie stalo gdyby tego "sukcesu" nie bylo.

Cala Europa chce grac w w LE ze wzgledow finansowych tylko nie my. No tak - my jestesmy Wisla Krakow i biegamy tylko po boiskach Champions League. Rozumiem ze dla takiego MU uczestnictwo w LE moze nie byc tak prestizowe ale dla nas ... ?

Zamiast zarabiac kasiorke i ogrywac sie z lepszymi zespolami niz Podbeskidzie wolimy siedziec w domu i "szykowac" sie na CL.

Faktycznie pokretna logika.
Odpowiedz cytując