thechris napisał(a):

|
To wytłumacz mi co Wiśle dał "sukces" w LE.
|
Kasa Misiu kasa. Jezeli nawet z dodatkowa kasa z LE nastapil taki regres sportowo - organizacyjny to wyobraz sobie co by sie stalo gdyby tego "sukcesu" nie bylo.
Cala Europa chce grac w w LE ze wzgledow finansowych tylko nie my. No tak - my jestesmy Wisla Krakow i biegamy tylko po boiskach Champions League. Rozumiem ze dla takiego MU uczestnictwo w LE moze nie byc tak prestizowe ale dla nas ... ?
Zamiast zarabiac kasiorke i ogrywac sie z lepszymi zespolami niz Podbeskidzie wolimy siedziec w domu i "szykowac" sie na CL.
Faktycznie pokretna logika.