|
Senior Member
Offline
|
|
gypsy napisał(a): 
|
Trochę to smutne, że Osman o całej tej szyderze dowiedział się od dziennikarza, parę dobrych dni po meczu... Nikt w szatni mu nie wytłumaczył o co chodzi? Nie zauważył, że coś jest nie tak? Pewnie gdyby nie wywiad dla Weszło, to wciaż by myślał, że kibice gorąco wspierali Wisłę, z Sikorem na czele, bo naprawdę uważają go za legendę klubu... Nie mówię, że Chavez musi znać perfekt jezyk polski, ale dziwi mnie, że nikt go nie poinformował o co chodzi.
|
Nie bądź naiwna.
|
|