Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19929
Stary 29.11.2012, 17:20
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Chłop ma pasję chcę ją realizować i co w tym śmiesznego?
Tak to jest piękne, że ma pasję.
Hmm z pkt widzenia dobra Wisły to szkoda, że nie ma tak mocnej pasji eliminowania swoich licznych braków piłkarskich - m.in. klockowatości, marnej szybkości i techniki
Odpowiedz cytując