Ajax napisał(a):

|
Chłop ma pasję chcę ją realizować i co w tym śmiesznego?
|
Tak to jest piękne, że ma pasję.
Hmm z pkt widzenia dobra Wisły to szkoda, że nie ma tak mocnej pasji eliminowania swoich licznych braków piłkarskich - m.in. klockowatości, marnej szybkości i techniki
