Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
Od: 06.2010
Offline
#
26549
29.11.2012, 16:34
@LanceTS
np "ALBAR" i "STACH" w albarze robiłem kurs i kilku moich znajomych i wszyscy zadowoleni.
http://www.albar.krakow.pl/
Powód: .
Ostatnio edytowane przez thebo4 : 29.11.2012 o godz. 16:35.
thebo4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do thebo4
Znajdź inne posty napisane przez thebo4