aNouc napisał(a):

Nikt nie udowodni bedacym tam ze uczestnicza w imprezie zamknietej. tereny TS Wisla sa otwarte dla wszystkich i moze byc tam nawet 10 tys osob.
Na nic medialna prowokacja klubu wysylajaca newsy do swoich patronow medialnych, wszystko jest zgodne sprawem, wszystko jest juz ustalone i przygotowane.
|
Niestety sprawa nie jest jednoznaczna. Całość argumentacji może rozbić się o telebim.
Nie pamiętam jak to dokładnie jest ale w definicji imprezy masowej jest zapis o organizacji oglądania relacji czy coś w ten deseń.
Najlepiej chyba dla spokoju było by wydzielić "sektory po 500 osób" i już nie ma imprezy masowej.