|
Nikt nie udowodni bedacym tam ze uczestnicza w imprezie masowejj. tereny TS Wisla sa otwarte dla wszystkich i moze byc tam nawet 10 tys osob. Tak samo jak nie trzeba miec zgody na impreze masową gdy w danym momencie na Rynku w Krakowie przewija sie 5 tys osob.
Na nic medialna prowokacja klubu wysylajacy newsy do swoich patronow medialnych probujac zniechecic do przyjscia, wszystko jest zgodne sprawem, wszystko jest juz ustalone i przygotowane.
i tak tez bedzie, a nawet nie trzeba sie dzielic na 500 osobe grupy. to jest WOLNY teren i kazdy ma PRAWO tam stac w jakiej chce ilosci, a na pytanie czy uczestnicza w imprezie masowej 90% odpowie ze nie. Po prostu sobie tutaj stoimy.. wolno nam. tyle.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 29.11.2012 o godz. 16:10.
|