|
Wisła - Górnik 1:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Burliga, Jaliens, Chavez, Bunoza - Wilk, Sobolewski - Boguski, Garguła, Melikson - Sikorski
Zmiany: Quioto, Chrapek, Frederiksen
Bramka: Boguski
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|