Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22586
Stary 29.11.2012, 12:55
Arked napisał(a):Wyświetl post
Dosyć zabawne jest to, że osądzana od czci i wiary Wisła, w przypadku zwycięstwa w następnym meczu zbliży się do bardzo chwalonego Górnika na jeden punkt.
OK, ale my gramy beznadziejnie i zdobywamy punkty mocno fartownie, a Górnik gra naprawdę mądrze i ładnie dla oka - dlatego jest chwalony. Żadnego spisku tu nie ma.

Jeżeli mam wskazać klub którego gra nie przyprawia o ból zębów to będzie to zwykle ekipa Nawałki, co wcale nie znaczy że są jakimiś ligowymi killerami.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Oglądnąłem wczoraj w TV powtórkę z sytuacji z meczu Podbeskidzie - Amica, kiedy to obrońca bielszczan prawidłowo wybił piłkę spod nóg amikowca i dostał .....czerwona kartkę. Przekręt jakich mało. Drukarnia sędziowska dalej jedzie aby liga była ciekawsza.
Raczej błąd sędziego.

Faktem jednak jest, ze odwołali się i kartkę cofnięto. U nas w klubie mają od dawna na wszystko wywalone...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując