Witam wszystkich graczy! Jakiś czas temu postanowiłem poraz pierwszy zagrać i spróbować uszczuplić troszkę stan konta mojego buka (bet-at-home). Wpłaciłem 10 zł i... popełniłem wszystkie możliwe błędy jakie mógł zrobić taki zielony nowicjusz jak ja :(
Min. wiele zakładów przeważnie na pewniaków (którzy w praktyce przegrywali bądź remisowali) za niskie kursy, obstawianie na oko bez głębszej analizy... Moja kariera trwała jakiś tydzień. Zawaliłem totalnie. Przemyślałem sprawę, wyciągnąłem wnioski z popełnionych błędów i postanowiłem spróbować jeszcze raz. Tym razem poprzeglądałem nasze forum o bukmacherce i inne strony na ten temat. Czuję się już trochę mniej zielony niż wcześniej jednak nadal nie mam doświadczenia w graniu. Stąd moja prośba do bardziej doświadczonych kolegów o kilka porad, wskazówek dzięki którym zmniejszę ryzyko, że i tym razem skończę równie szybko jak zacząłem. Z góry dzięki za pomoc
