|
Też sądzę, że dostaniemy po łbie. Szybki Nakulma przy naszej klockowatej obronie, która zwinność widziała tylko na obrazku i to jak ktoś im pokazał to śmierć dla bramkarza. Na dodatek zero presji ze strony kibiców czy skautów innych klubów na Milika i chłopak też może coś strzelić.
Biorąc pod uwagę naszą niemoc w ataku (nie ma co liczyć na 'dobrą formę Garguły' już raczej wyrobił normę na całą rundę i teraz pewne będzie człapał z zadartym nosem jaki to on świetny) i niemoc w obronie (jak na napastników Górnika) oraz nie istniejącą pomoc remis będzie OGROMNYM sukcesem. Chociaż ja bym się specjalnie nie nastawiał...
|