Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 29.11.2012, 00:26
Jak dla mnie to wszystko wróci na właściwe tory. Milik hattrick i skończy się 1-3 w plecy.
A te dwa gole gumojada i stwierdzenie,że włączamy się do walki o puchary to będzie można między bajki wsadzić..
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując