Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 28.11.2012, 23:59
jak na złość teraz wygrywają jak protest mamy i to zachęci pewnie kibiców żeby przyszli na mecz. Banda nieudaczników i nic tego nie zmieni nawet 3 wygrane z rzędu. Wisła to MY!
Bojkotujemy
Odpowiedz cytując