Lukasz napisał(a):

Przecież mówię że pójcie na noże podparte jest bilansem ekonomicznym.
Lukasz.
|
Jasne...
Ten bilans ekonomiczny bierze pod uwagę transmisje z C+? Wpływy z biletów i karnetów?
No to powodzenia. Skoro Wiśle opłaca się mieć pusty stadion - to OK. Kto bogatemu zabroni?