Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8940
Stary 28.11.2012, 17:08
Cytat:
Pierwsze szczegóły dotyczące Wiślackiej imprezy zamkniętej

Już za kilka dni na terenach TS WISŁA odbędzie się Wiślacka impreza zamknięta. Będzie miała ona charakter towarzyski. Jej start przewidziany jest na godzinę 17.

Jak wiadomo o godzinie 18 rozpoczyna się mecz. Do tego czasu, jako organizatorzy Wiślackiej imprezy zamkniętej postaramy się o to, aby zdecydowanie umilić wszystkim czas. Szczegóły opublikujemy niebawem, choć już teraz musimy napisać, że część przewidzianych atrakcji jest niespodzianką i o tym, co dokładnie zaplanowaliśmy przekonać się będzie można dopiero przychodząc na Reymonta.

1 grudnia na terenach TS WISŁA musimy zjawić się w jak najliczniejszym gronie. Ostatnie dni tylko nas utwierdzają w przekonaniu, jak ważne jest teraz to, by pokazać Wiślacką jedność. Warto wspomnieć o tym, że w sobotę na naszej imprezie zamkniętej obecne będą wszystkie aktywnie działające grupy kibicowskie. Oprócz obecności członków SKWK, Ultrasów, a także Nieobliczalnych spodziewać można się dodatkowo także osób niepełnosprawnych, którzy zwrócili się do nas z prośbą o zagwarantowanie dla nich miejsc.

Wstęp na imprezę zamkniętą jest bezpłatny. Osoby, które w jakiś sposób będą chciały wesprzeć Wiślacki ruch kibicowski, informujemy, że przeprowadzona będzie zbiórka. Aby uspokoić pewne służby od razu napiszemy, że wszystko odbywać się będzie zgodnie z prawem.

Impreza zamknięta, która w najbliższą sobotę odbędzie się na terenach TS WISŁA to dla nas wszystkich duże wyzwanie. O kwestiach dotyczących bezpieczeństwa, a także odpowiedniego zachowania jej uczestników będziemy jeszcze informować poprzez naszą stronę. Mamy jednak nadzieję, że każdy sam zdaje sobie sprawę, że nie idzie tam reprezentować siebie, tylko ruch kibicowski Wisły Kraków. To bardzo ważne, aby każdy zachowywał się odpowiedzialnie.

Od razu zaznaczamy także, że teren dookoła będzie przez nas dokładnie monitorowany i nagrywany, tak abyśmy mogli zapobiec ewentualnym nieprzyjemnym sytuacjom. Jako organizator zastrzegamy sobie także możliwość odmowy wpuszczenia na teren imprezy. Na pewno nie będą mogli wejść dziennikarze jak i również osoby będące pod wpływem alkoholu, o wiadomych służbach nie wspominając.

Tak jak informowaliśmy wyżej, start imprezy przewidziany jest na godzinę 17. Podczas trwania meczu Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze prowadzony będzie doping, który miejmy nadzieję będzie doskonale słyszalny na stadionie. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalny, wodoodporny telebim. Impreza odbędzie się nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Dzięki sygnałom, które nieoficjalnie do nas docierają możemy poinformować, że sprzedaż biletów na sobotni mecz z Górnikiem na pewno nie idzie tak, jakby sobie tego pewne osoby życzyły. Co raz częściej piszą do nas także kibice z innych sektorów, którzy zamiast na stadionie zamierzają pojawić się wraz z nami na terenach TS-u. Przypominamy o tym, że nasza impreza jest nie tylko dla osób, które zwykle zasiadają na trybunie C. Chcielibyśmy, aby pojawiły się na niej osoby z różnych sektorów. Nie ma najmniejszego znaczenia to, kto jakie miejsce zajmuje na stadionie.

Internetowa, a także medialna nagonka na pewno nie popsuje naszych planów. Zrobimy wszystko, by 1 grudnia na naszej imprezie zamkniętej pojawiło się jak najwięcej kibiców. Wspólnie walczyć będziemy o lepszą przyszłość Wisły Kraków.

W JEDNOŚCI SIŁA!
Do zobaczenia w sobotę,
Grupy kibicowskie działające na Wiśle
W miejsce kropek SKWK pl
http://......../skwk/5-wazne-skwk/30...amknietej.html
Odpowiedz cytując